Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss på Ortopedmedicinska Institutet?
Nedan finner du våra adress- och telefonuppgifter.

Mattias Lüppert - Leg. Kiropraktor, Idrottsmassör

Mobil: 0707 - 26 89 27
E-post: mattias@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

Niklas S Sposato - Osteopat M.Sc. D.O.

Telefon: 031 - 339 12 99
Mobil: 0739 - 95 51 00
E-post: niklas@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.osteomedica.se
Online-bokning: Länk

Stephan Kjaer Jepsen - Kiropraktor

Mobil: 0708 - 75 63 70
E-post: stephan@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

 

Hans Blücher - Legitimerad Psykolog, Dipl. Kognitiv Beteende Coach, Dipl. Mindfulnessinstruktör, Certifierad Minnestränare

Mobil: 0768 – 50 28 92
E-post: hans@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.coachinhead.se

Marcus Vig - Kiropraktor

Mobil: 0765 - 60 94 77
E-post: marcus@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

Ann-Sofie El Dana - Osteopat, BSc (Hons) Ost, D.O, Personlig tränare, Dipl. Idrottsmassör

Mobil: 0707 - 61 83 27
E-post: ann-sofie@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.ampi.se
Online-bokning: Länk

 

David Josefsson - Leg. Sjukgymnast, Osteopat, BSc (Hons) Ost, D.O.

Mobil: 0709 - 42 60 77
E-post: david@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.fysiosteo.com
Online-bokning: Länk

Åsa Johansson - Osteopat, BSc (Hons) Ost, D.O, Dipl Massageterapeut

Mobil: 0706 - 65 85 93
E-post: asa@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.asajohansson-osteopati.se/
Online-bokning: Länk

Anna Wikström - Yogainstruktör, Hälsokonsulent, Dipl. Kostrådgivare

Mobil: 0709 - 40 70 60
E-post: anna@olismo.org
Hemsida: www.olismo.org

 

Erik Gry - Osteopat, BSc (Hons) Ost, D.O, Dipl. Massageterapeut

Mobil: 0704 - 61 83 24
E-post: erik@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.gryosteopati.se
Online-bokning: Länk

Andreas Lennartsson - Osteopat, BSc (Hons) Ost, D.O.

Mobil: 0735 - 00 80 29
E-post: andreas@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

Alexander Schultzberg - Leg. Kiropraktor

Mobil: 0707 - 86 54 50
E-post: alexander@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

 

Lars Peterson - Leg Läkare, Professor i Ortopedi

E-post: info@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

Karin Karlsson - Osteopat, BSc (Hons) Ost, D.O.

Mobil: 0723-00 96 90
E-post: karin@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

 

Allmän klinikinformation

Ortopedmedicinska Institutet
Erik Dahlbergsgatan 14
411 26 Göteborg

Mattias Lüppert: 031 - 711 50 01
Niklas S Sposato: 031 - 339 12 99

info@ortopedmedicinska.se