Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss på Ortopedmedicinska Institutet?
Nedan finner du våra adress- och telefonuppgifter.

Mattias Lüppert - Leg. Kiropraktor, Idrottsmassör

Mobil: 0707 - 26 89 27
E-post: mattias@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

Niklas S Sposato - Osteopat M.Sc. D.O.

Telefon: 031 - 339 12 99
Mobil: 0739 - 95 51 00
E-post: niklas@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

Stephan Kjaer Jepsen - Leg. Kiropraktor

Mobil: 0708 - 75 63 70
E-post: stephan@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.kiropraktorvard.se
Online-bokning: Länk

 

Tyra Nord - Osteopatkand

Mobil: 0723 - 75 60 90
E-post: tyra@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

Noomi Sundman - Leg. Kiropraktor

Mobil: 0703 - 35 59 87
E-post: noomi@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.kiropraktorvard.se
Online-bokning: Länk

Alexander Jalle Stjernberg - Osteopat D.O. BSc (Hons)

Mobil: 0721 - 90 90 70
E-post: jalle@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

 

David Josefsson - Leg. Sjukgymnast, Osteopat D.O. BSc (Hons)

Mobil: 0709 - 42 60 77
E-post: david@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.fysiosteo.com
Online-bokning: Länk

Alexander Schultzberg - Leg. Kiropraktor

Mobil: 0707 - 86 54 50
E-post: alexander@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.kiropraktorkedjan.se
Online-bokning: Länk

Andreas Härdner Lennartsson - Osteopat D.O. BSc (Hons)

Mobil: 0735 - 00 80 29
E-post: andreas@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

 

Eva Parkrud - Samtalsterapeut

Mobil: 0705 - 62 41 13
E-post: eva@ortopedmedicinska.se

Mathias Zachau - Cert Personlig tränare, Journalist

Mobil: 0735-22 64 07
E-post: mathias@ortopedmedicinska.se
Hemsida: www.kraftsportkliniken.com
Online-bokning: Länk

Lars Peterson - Leg Läkare, Professor i Ortopedi

E-post: info@ortopedmedicinska.se
Online-bokning: Länk

 

Allmän klinikinformation

Ortopedmedicinska Institutet
Erik Dahlbergsgatan 14
411 26 Göteborg

Mattias Lüppert: 070 - 726 89 27
Niklas S Sposato: 073 - 995 51 00

info@ortopedmedicinska.se